Nasza sonda:

Z jakiej us?ugi GSM korzystasz?

  Abonament
  Pre-paid
  Mix

    Wyniki   |   Inne
Do prawidłowego działania strony Twoja przeglądarka musi akceptować pliki cookie oraz mieć włączoną obsługę JavaScript.
Tło:

Darmowa bramka sms
Play 36i6 Plus SamiSwoi Era Heyah t-Mobile MobilKing Orange Polsat RedBull v.14

Dzięki bramce SMS możesz wysyłać darmowe sms do wszystkich polskich sieci gsm w tym Play, 36i6, Heyah, t-Mobile, RedBull, Orange, Plus GSM, Sami Swoi, Cyfrowy Polsat, GaduAir oraz pozostałych sieci wirtualnych bez logowania. Oprócz bramek operatorów wykorzystujemy własne rozwiązania techniczne do wysyłania wiadmości SMS.
bramkę sms napędza silnik (c) Darmowa bramka SMS do wszystkich sieci
Aby wysłać darmowego smsa wypełnij poniższy formularz.
Ostatnio wysłany SMS: 2015-08-02 03:37:57 · Play TR
1. Podaj numer odbiorcy smsa / wybierz z książki po zalogowaniu
 
+48  
2. Podpisz się, by odbiorca wiedział od kogo ten sms (min. 2 znaki)
 
Podpis:
W kolejnym kroku podasz treść smsa i wybierzesz rodzaj bramki
Jeśli widzisz ten komunikat, Twoja przeglądarka nie spełnia wymogów technicznych naszej strony.

Nie jest możliwe korzystanie z bramki.


Zalecamy instalacje Mozilla Firefox / Chrome

lub włączenie obsługi Java Script.

Obsługiwane sieci:

Play Mobile, 36i6, GaduAir, Heyah,t-Mobile, mBank, MobilKing, Polsat, Orange, Plus, SamiSwoi
Nowość: Darmowe sms do Polsat, Sami Swoi i GaduAir już w naszej bramce


Sposoby wysyłania smsów

Darmowa bramka sms
korzysta między innymi z bramek operatorów gsm. Niestety posiada ograniczenia czasowe i limity ilości wysyłanych smsów, przez co bywa niedostępna oraz nie obsługuje wszystkich sieci. Wtedy pozostają jedynie płatne bramki sms. Aby wysłać SMSa należy podać hasło z obrazka. Można za jej pośrednictwem przesłać smsy do takich sieci jak Plus GSM / 36i6, Era / Heyah / t-Mobile, Orange, Polsat, Sami Swoi, Play oraz niektórych sieci MVNO (wirtualnych np. mBank, Mobil King, RedBull).
Bramka sms premium
to nasza profesjonalna bramka SMS, umożliwiająca przesłanie wiadomości sms do każdej Polskiej sieci gsm. Bramka dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. W wersji płatnej limit SMSów będzie uzależniony od wielkości zasilenia konta w naszym serwisie. W zależności od metody płatności koszt SMSa wyniesie od 3-9gr. Dostępne będą potwierdzenia wysłania sms oraz raporty doręczenia wiadomości sms. Osoby korzystające z wersji płatnej, dodatkowo będą miały możliwość otrzymywania smsów na naszą stronę, za pośrednictwem bramki Kont@kt SMS. Szczegóły niebawem.
Bramka Omnix - Twoje konto
to darmowa bramka sms; smsy wysyłamy za pośrednictwem platformy t-Mobile Omnix z wykorzystaniem Twojego profilu Era Omnix. Należy podać login i hasło do strony Era Omnix. W celu założenia konta odwiedź tę stronę. Możesz zapisać ustawienia tej bramki sms w swoim profilu tutaj. Nie będzie wtedy konieczne każdorazowe wpisywanie loginu i hasła.
Bramka MultiBox Orange
smsy wysyłane są za pośrednictwem bramki MultiBox Orange. Jeśli posiadasz numer telefonu w Orange, możesz założyć konto (tutaj) i miesięcznie wysyłać od 30-100 darmowych smsów do wszyskich polskich sieci GSM. Chcąc wysyłać więcej należy dokupić punkty. W celu wysłania smsa za jej pośrednictwem wybierz ją z listy i podaj login/hasło do bramki MultiBox. Po wysłaniu smsa wyświetlimy ilość punktów jaka pozostała do wykorzystania. Możesz również zapisać ustawienia tej bramki sms w swoim profilu tutaj. Nie będzie wtedy konieczne każdorazowe wpisywanie loginu i hasła.
Bramka płatna Wapster.pl / Wapacz.pl
smsy wysyłane są za pośrednictwem płatnych bramek. Istnieje możliwość wysłania wiadomości sms jako Flash (wiadomość sms od razu wyświetla się na wyświetlaczu) - wystarczy zaznaczyć opcję przy loginie i haśle. Aby uzyskać informacje o utworzeniu konta, zasilaniu i cenach smsów wysyłanych za pośrednictwem płatnych bramek sms kliknij link Pomoc? w oknie bramki. W celu wysłania smsa należy podać numer telefonu i hasło na które założone zostało konto w płatnej bramce. Możesz zapisać ustawienia tej bramki sms w swoim profilu tutaj. Nie będzie wtedy konieczne każdorazowe wpisywanie loginu i hasła. Koszt smsa ok. 18gr.
Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystując odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij · Info